Надаємо послуги з швидкого спилювання і обрізки дерев та кущів.
Розчищення територій від зарослів. 

 

 

 

 

 

Надаємо в оренду техніку для спилювання дерев, корчування пнів, подрібнення деревини на щепу, причепи для перевезення та ін.

 

 

 

 

 

ТОВ "Завод Кобзаренка" отримав Протокол випробувань від Українського центру Міжнародної Сертифікації Енергетики "УкрЕнергоСерт"!

 

 

 

 

 

ТОВ «Завод Кобзаренка»: різновекторність бізнесу і якість, що заслуговує довіри

 

 

 

 

 

 

На базі ДП "Тетерівський лісгосп" пройшов 21-й Всеукраїнський конкурс "Кращий вальник лісу" та "Кращий оператор маніпулятора – 2018".

 

 

 

 

 

Надаємо послуги з подрібнення деревини!
Продуктивність дробарки від 100 до 200 кубів тріски на годину, в залежності від розміру фракції і породи деревини.
Ширина подачі транспортної стрічки 122 см
Потужний двигун 460 к.с. на барабані.
Комплектація 20 ножів.

 

 

За зміну подрібнює 400 м3 тріски фракцією 10-50 мм.

 
 
 
 
 
 
 
 

Скористайтеся орендою техніки Заводу Кобзаренка

 
 
 
 
 
 
 
 

З радістю повідомляємо про новинки з Канади - мобільні Щепорізи WALLENSTEIN для деревини діаметром 18 і 25 см.

 

 

 

 

 

По цінам 2017 року! Встигніть придбати!

 

 

 

 

 

На протязі 4-х днів (з 26 по 29 вересня) в Києві на території МВЦ проходила виставка "ЛісДеревМаш-2017".
Завод Кобзаренка представив для гостей виставки сучасний європейський підхід до заготівлі та опалення щепою.

 

 

 

6 вересня на базі ДП "Тетерівський лісгосп" відбулися XX ювілейні змагання "Кращий вальник лісу" та "Кращий оператор гідроманіпулятора - 2017".
Під "рясним" дощем, окрім 37 учасників, подія зібрала професіоналів з усієї країни: представників управлінь лісових господарств, лісових підприємств, навчальних закладів.
В рамках цього заходу також пройшла виставка техніки для лісової промисловості.

 

 

 

З 30 травня по 02 червня більш ніж 5000 відвідувачів виставки «Деревообробка-2017» змогли побачити в роботі техніку Заводу Кобзаренка. 
На одному з найбільших стендів виставкової площі, було продемонстровано роботу щепоріза Eschlblöck Biber-80, який здатен подрібнювати на щепу деревину діаметром до 60 см! При цьому варто відзначити простоту керування, адже управління здійснює 1 тракторист з кабіни трактора, який за допомогою крана-маніпулятора подає деревину і за 1 годину заготовлює до 100 куб.м. щепи.

 

На цьогорічній виставці «Агро-2017», що проходила з 07 по 10 червня в Києві (ВДНГ), Завод Кобзаренка розподілив техніку на 2 направлення і орендував два стенди.


На одному зі стендів  було представлено техніку для деревообробки та лісозаготівельної промисловості. Всі відвідувачі могли наживо побачити роботу потужного дерево-подрібнювача Eschlblöck Biber-80, який за лічені секунди перебивав на щепу 3-х метрову колоду діаметром 55 см. Окрім даного щепоріза, було представлено: щепоріз - Wallenstein BX102R (Канада), який працює від МТЗ-80 та подрібнює на щепу деревину до 25 см в діаметрі; Новинка заводу - причіп-лісовоз ПЛ-2 вантажопідйомністю 6 т., оснащений гідроманіпулятором Palms; Новинка заводу - тракторний самоскидний причеп 2ТСП-21 з трьохстороннім розвантаженням, другим ярусом бортів, оглядовою платформою, тентом для накриття та заднім перевантажувальним шнеком; Універсальна дорожня щітка ЩДУ-2400 для прибирання доріг, з адаптацією до трактора МТЗ-80.