ТОВ "Завод Кобзаренка" отримав Протокол випробувань від Українського центру Міжнародної Сертифікації Енергетики "УкрЕнергоСерт"!

 

 

 

 

 

ТОВ «Завод Кобзаренка»: різновекторність бізнесу і якість, що заслуговує довіри

 

 

 

 

 

 

На базі ДП "Тетерівський лісгосп" пройшов 21-й Всеукраїнський конкурс "Кращий вальник лісу" та "Кращий оператор маніпулятора – 2018".

 

 

 

 

 

Надаємо послуги з подрібнення деревини!
Продуктивність дробарки від 100 до 200 кубів тріски на годину, в залежності від розміру фракції і породи деревини.
Ширина подачі транспортної стрічки 122 см
Потужний двигун 460 к.с. на барабані.
Комплектація 20 ножів.

 

 

За зміну подрібнює 400 м3 тріски фракцією 10-50 мм.

 
 
 
 
 
 
 
 

Скористайтеся орендою техніки Заводу Кобзаренка

 
 
 
 
 
 
 
 

З радістю повідомляємо про новинки з Канади - мобільні Щепорізи WALLENSTEIN для деревини діаметром 18 і 25 см.

 

 

 

 

 

По цінам 2017 року! Встигніть придбати!

 

 

 

 

 

На протязі 4-х днів (з 26 по 29 вересня) в Києві на території МВЦ проходила виставка "ЛісДеревМаш-2017".
Завод Кобзаренка представив для гостей виставки сучасний європейський підхід до заготівлі та опалення щепою.

 

 

 

6 вересня на базі ДП "Тетерівський лісгосп" відбулися XX ювілейні змагання "Кращий вальник лісу" та "Кращий оператор гідроманіпулятора - 2017".
Під "рясним" дощем, окрім 37 учасників, подія зібрала професіоналів з усієї країни: представників управлінь лісових господарств, лісових підприємств, навчальних закладів.
В рамках цього заходу також пройшла виставка техніки для лісової промисловості.

 

 

 

З 30 травня по 02 червня більш ніж 5000 відвідувачів виставки «Деревообробка-2017» змогли побачити в роботі техніку Заводу Кобзаренка. 
На одному з найбільших стендів виставкової площі, було продемонстровано роботу щепоріза Eschlblöck Biber-80, який здатен подрібнювати на щепу деревину діаметром до 60 см! При цьому варто відзначити простоту керування, адже управління здійснює 1 тракторист з кабіни трактора, який за допомогою крана-маніпулятора подає деревину і за 1 годину заготовлює до 100 куб.м. щепи.

 

На цьогорічній виставці «Агро-2017», що проходила з 07 по 10 червня в Києві (ВДНГ), Завод Кобзаренка розподілив техніку на 2 направлення і орендував два стенди.


На одному зі стендів  було представлено техніку для деревообробки та лісозаготівельної промисловості. Всі відвідувачі могли наживо побачити роботу потужного дерево-подрібнювача Eschlblöck Biber-80, який за лічені секунди перебивав на щепу 3-х метрову колоду діаметром 55 см. Окрім даного щепоріза, було представлено: щепоріз - Wallenstein BX102R (Канада), який працює від МТЗ-80 та подрібнює на щепу деревину до 25 см в діаметрі; Новинка заводу - причіп-лісовоз ПЛ-2 вантажопідйомністю 6 т., оснащений гідроманіпулятором Palms; Новинка заводу - тракторний самоскидний причеп 2ТСП-21 з трьохстороннім розвантаженням, другим ярусом бортів, оглядовою платформою, тентом для накриття та заднім перевантажувальним шнеком; Універсальна дорожня щітка ЩДУ-2400 для прибирання доріг, з адаптацією до трактора МТЗ-80.